Dodany: 2011-11-07 09:47:16
 

Jak powstają kryształy SwarovskiegoSwarovsky tworzy swoje kryształy z pasją i fachowym podejściem. Wykorzystuje w tym celu maszynę elektryczna opatentowaną w przeszłości. Oczywiście teraz jest to dużo nowsza ulepszona poprawiona zmodernizowana wersja tamtej maszyny, ale nadal działa z t samą perfekcją.

 

Dawniej Kryształy swarovski powstawały w zakładzie mistrza. Obecnie powstają w analogiczny sposób jak niegdyś, z tą różnicą, że w wielu miejscach na świecie nieraz równocześnie. Jak to jest możliwe? W prosty sposób Kryształy swarovsky są robione według receptur mistrza, które pozostawił po sobie. Można by powiedzieć, że przepis mistrza pozostał.

 

Również narzędzie szlifierskie jest tak samo dobre jak przepis mistrza. Połączenie zachowanych instrukcji mistrza i stosowanie nowoczesnej technologii szlifierskiej pozwala na osiąganie takich samych rezultatów jak za czasów Swaroskiego. Kryształy swarovski to unikatowy wyrób, aby je uzyskać najpierw kupuje się lub pozyskuje w inny sposób. Następnie postępuje się zgodnie z wzorem pozostawionym przez Swarovskiego. Na końcu przystępuje się do szlifowania kryształów, specjalną maszyną.

Dodaj nowy komentarz do artykułu Jak powstają kryształy Swarovskiego
Nick: