Dodany: 2011-11-07 10:33:09
 

OświetlenieKryształy swarovski to świetny materiał szklany. Szkło jest powszechnie stosowanym elementem okien, wystaw, witryn, witraży, żyrandoli, kloszy, naczyń szklanych. Kryształy dzięki swojej przejrzystości i przepustowości światła idealnie nadają się do różnego rodzaju form oświetlenia.

 

Ponieważ kryształy swarovski to wykwintna ozdoba i materiał, więc są stosowane tylko w żyrandolach. Żyrandole wykonane z kryształów swarovski dają niesamowity efekt, oświetlenie rozchodzi się po całym pomieszczeniu z niewiarygodną dokładnością i przenikliwością. Ponadto żyrandole z kryształów firmy swarovski są niebywale piękne i dostojne, pełne majestatu jak królewskie zamki.

 

Wykonanie takiego żyrandolu jest bardzo kosztowne i przeznaczone dla najbogatszych, są to jednak wyjątkowe produkty bo oświetlają najpiękniejsze i najdroższe miejsca na ziemi. W zabytkach takich jak pałac buckingham zostały zamontowane właśnie takie żyrandole. Żyrandole kryształowe stały się oznaką arystokracji i luksusu, przepychu oraz bogactwa. Nieliczni znają przywilej korzystania z takiego oświetlenia..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Oświetlenie
Nick: